Різноманітність тканин для заготовки чоловічої вишиванки нитками або бісером

Оформлення традиційної слов’янської вишивки за схемами святих образів
01.11.2018
Особливості схеми вишивки бісером картини алмазами
01.11.2018

Орнаменти бісером або ж вишивка хрестиком схеми чоловічих сорочок дивно приваблива і різноманітна. Велике розмаїття фасонів і стилів може привести до ускладнень при виборі ідеального варіанту вишиванки. Майстри підбирають чоловічі схеми бісером або хрестиком не тільки за своїми уподобаннями. Береться до уваги вік майбутнього власника і домінуючий стиль одягу. Важливо і те, що заготовка вишиванки нитками або намистинками може бути призначена як для повсякденного використання, так і для свят.

Виробництво чоловічих вишиванок ведеться із застосуванням різних видів тканин. А власне декор можна виконувати вручну або ж з використанням машинки. Практикуючі майстри цінують зручність заготовок від торгової марки «Золота підкова». Якщо ж рукодільниця бажає створювати не тільки одяг своїми руками, але і предмети інтер’єру, то варто звернути увагу на пропозиції бренду «МОСМАРА».

Особливості вишивки хрестиком або бісером схем чоловічих сорочок

Вишивання узорів може проводитися безпосередньо на викрійці сорочці або на окремо вишитих вставках. При першому варіанті майстриня доводиться проявляти майстерність, застосовувати набутий досвід. Виконання орнаментів необхідно проводити уважно і рівно. Тоді на вивороті тканини не буде вузликів або помітних протяжок. Саме така вишивка хрестиком схеми чоловічих сорочок є зразком тонкої роботи.

Деякі умільці вибирають менш складні маніпуляції, якими виконуються чоловічі схеми бісером або нитками. Це означає декорування окремих вставок. А ще простіше і зручніше, коли прикрашається якісна заготовка вишиванки нитками, бісером – тканина з нанесеними малюнками орнаментів.

Окремо вишиті вставки є можливість відпороти. Таким чином, вони можуть прикрасити іншу сорочку, іншого розміру або фасону. Однак робота такого виду не виходить досить витонченою. Тому досвідчені майстри радять купувати хороші заготовки для вишивки.

Оригінальні фасони під вишивку хрестиком (схеми чоловічих сорочок)

Сучасні чоловічі вишиванки шиються з різних фасонів. Ось найбільш популярні види сорочок:

– на застібці;

– без плечових швів;

– на застібці з манишкою.

У кожній із зазначених категорій є підвиди за кроєм рукавів. Бувають рукава з манжетами, що мають збірки і вставки. Інші сорочки відрізняються рукавами без вставок, будь-яких збірок чи манжет.

Крім того, вишиванки розрізняються на комірці:

– стійка;

– відкладний;

– відсутність коміра.

Коли фасон обраний, майстриня повинна визначитися з хорошою тканиною. І хоча сучасна вишивка хрестиком схеми чоловічих орнаментів може виконуватися на будь-яких матеріалах, є кращі. Як правило, це льон і бавовна.

Умільці переносять красиві чоловічі схеми бісером або нитками, як на традиційні, так і на оригінальні тканини. Незмінно популярними основами є полотна з бавовни, шовку, льону. Заготівля вишиванки нитками, бісерінкамі може також проводитися з практичного матеріалу. В такому випадку натуральні волокна поєднуються з синтетичними.

Якраз сумішеві тканини найчастіше вибирають для одягу повсякденного або ділового стилю. Вони комфортні для тіла, добре пропускає повітря, вбирає вологу. Ще одна важлива перевага таких матеріалів – легкість догляду.

І все ж, при всіх достоїнствах синтетики, натуральні тканини не поступаються своїх лідируючих позицій. Це традиційний вибір для більшості майстринь. Лляні або бавовняні чоловічі вишиванки – завжди в моді.

Comments are closed.