Оформлення традиційної слов’янської вишивки за схемами святих образів

Вибір техніки шиття для схеми вишивки маленьких картинок
01.11.2018
Різноманітність тканин для заготовки чоловічої вишиванки нитками або бісером
01.11.2018

Ось уже багато століть рукодільниць надихає вишивка бісером ікон, магазин хороших товарів для рукоділля запропонує якісні набори для виконання чудової роботи. Подібні матеріали дають можливість майстрам легко прикрашати полотна будь-якого рівня складності. Особливою любов’ю майстриня виділяються схеми вишивки святий Богородиці і Спасителя. Цими образами благословляють нареченого і наречена перед одруженням.

Слов’янська вишивка (схеми традиційних ікон) виконується багатьма народними майстрами. Прекрасні заготовки від надійних виробників полегшують роботу рукодільниць. Ось чому варто купити схеми ТМ «Золота підкова». Також і серед пропозицій бренду «МОСМАРА» знайдеться багато цікавих варіантів. А коли робота над вишивкою завершена, потрібно подбати про її гідному оформленні.

Матеріали для оформлення ікони за схемою вишивки святої Богородиці

Не можна заперечити факт, що підбір якісної і підходящої рами є половиною успішного оформлення ікони, як і картини будь-який інший тематики. Ось необхідні інструменти, матеріали для даної роботи:

– скотч двосторонній на паперовій основі;

– ніж канцелярський.

Зазначені пристосування прості і всім доступні. Таким чином, коли умільці виконана і підготовлена ​​до оформлення вишивка бісером ікон, магазин канцтоварів буде вельми корисний. Після покупки потрібних речей слід подбати про чистоту і зручність робочого місця.

Коли завершена обробка схеми вишивки святий Богородиці або інший образ, бажано оформляти полотно на просторому столі, звільнивши його від усього зайвого. Тут викладають вишиту тканину, на неї наметивают краю натяжки.

Наприклад, якщо виготовлена ​​слов’янська вишивка схеми образу, то по прикидами виробляються згини. Виконати це нескладно, так як зазвичай канва відмінно згинається і зберігає лінії. Красиво і рельєфно вишивка бісером виглядає в рамі, але без скла. Ось чому куплений комплект для оформлення розділяється на складові елементи. Знадобиться багет, картон і паспарту. А склом картина покривається за бажанням.

Поради щодо оформлення слов’янської вишивки схеми ікони

Насамперед для оформлення береться картон з паспарту. Таким чином, багет поки забирається в сторону. Потім потрібно оцінити колірне співвідношення картонної підкладки і фону ікони:

– вишивка по білому тлу, але із застосуванням темного картону, вимагає використання щільної підкладки з білого аркуша;

– якщо ж канва темна, але картон світлий, підкладку підбирають з паперу за кольором тканини.

Коли обрамляється вишивка бісером ікон, магазин додаткових товарів для рукоділля корисний, як і канцелярія. Рекомендується придбати звичайний паперовий двосторонній скотч. Він використовується для проклейки по всьому периметру з вивороту паспарту по краях вирізаного вікна.

Завершення обробленої схеми вишивки святий Богородиці або інший ікони проводиться натяжкою тканини. Спочатку кріпиться з одного боку. Для цього відклеюється одна захисна смуга двостороннього скотча, після акуратно приклеюється обраний краєчок певної сторони канви.

Чудово виглядає слов’янська вишивка схеми образу. Обов’язково потрібно ретельно натягнути тканину. Тому після проклейки з одного краю канви аналогічно закріплюється протилежна сторона. Такі дії виконуються акуратно, неспішно.

Бажано з першого разу приклеїти полотно правильно. Адже повторні спроби, можливо, деформують малюнок. Після проклейки вишивка вкладається в рамку, вставляється картон і фіксується. Таким чином, оформлення завершено.

Comments are closed.