Різноманітність тканин для заготовки чоловічої вишиванки нитками або бісером
01.11.2018
Дивовижні візерунки на заготівлі для вишивання бісером сорочки чоловікові
01.11.2018

Який подарунок найбільше порадує захоплену рукодільницю? Звичайно, це неповторна схема вишивки бісером картини! Сучасні виробники пропонують багатий вибір таких ескізів. Чудовою якістю відрізняються заготовки бренду «Золота підкова». А ще можна здивувати майстриню незвичайним подарунком – купити картину «алмазна вишивка». Для створення таких блискучих полотен виробляються спеціальні набори.

Картини в техніці «алмазна вишивка» набирають все більше популярності. Ці твори поєднують елементи майстерною мозаїки, вишивки і конструктора. Безумовно, такий дизайнерський декор перетворить інтер’єр дивовижними натюрмортами, пейзажами або портретами. Це альтернатива для звичної техніки вишивання. До речі, відмінні заготовки для бісерних картин виробляються під торговою маркою «МОСМАРА».

Що відрізняє картини в техніці «алмазна вишивка»

Для алмазної вишивки використовуються спеціальні матеріали. Це стрази, що виготовляються способом штампування з пластика. Їх піддають огранювання «під алмаз». Якраз завдяки такому методу, пластикові стрази виглядають не менш блискучими, ніж натуральні коштовності.

Як правило, набори для алмазної вишивки складаються з:

– інструкції;

– полотна в клітку зі схематичним зображенням і липким шаром;

– стразів різних відтінків;

– пінцета;

– сортувального блюдечка;

– клейового олівця для роботи з дрібними каменями.

Коли купується схема вишивки бісером картини, слід звертати увагу і на набори для вишивки алмазами. Адже такі комплекти, крім основних матеріалів, іноді містять і допоміжні елементи. Як би там не було, створювати авторське полотно своїми руками приємніше, ніж просто купити картину «алмазна вишивка». Варто відзначити, що в наборі міститься більше стразів, ніж потрібно за схемою. Таке перебільшення потрібно для якості картини в техніці «алмазна вишивка», тому що іноді потрібна заміна якого-небудь бракованого каменю.

Поради, як купити картину «алмазна вишивка» і заповнити полотно

Для виготовлення алмазної картини потрібно досить багато ретельності і часу. Зате результат вартий таких зусиль. До того ж, процес декорування полотна настільки захоплює, що годинник роботи летять непомітно. До речі, корисно займати таким рукоділлям дітей, адже алмазна техніка розвиває дрібну моторику рук.

Ось поради з викладення алмазів:

  1. Розкладіть стрази в окремі контейнери за кольорами, що додасть зручності в роботі.
  2. Щоб зняти кулі з клеєм фрагмент захисної плівки. Відразу всю плівку знімати не варто, інакше на клейову прокладку потрапить пил.
  3. Підбирайте камені за схемою, насипайте їх в сортувальне блюдце в кількості, що потрібно для викладки певної ділянки полотна.
  4. Процес викладки схожий на той, коли виконується схема вишивки бісером картини. Потрібно по черзі заповнювати стразами осередки. Викладайте алмази на полотно плоскими сторонами вниз, по можливості щільніше.
  5. Чи можете просуватися по рядах. Але краще викладайте кожен відтінок по черзі.
  6. Якщо вирішено зробити власноруч, замість того щоб купити картину «алмазна вишивка», слід пам’ятати про можливий шлюб стразів. Тому бажано починати викладку камінчиків від центру до країв.
  7. Коли заповниться весь простір картини в техніці «алмазна вишивка», кожну деталь ретельно притисніть до полотна.
  8. Розтягніть полотно в рамі, закріпіть по краях.

На завершення роботи алмазну картину потрібно помістити в рамку. Якщо прикрити полотно склом, то блиск стразів буде не так помітно. Однак це захистить малюнок від забруднень.

Comments are closed.