Ми будемо вдячні вам за оцінювання!

Якщо у Вас є які-небудь зауваження, ми обов’язково на них відреагуємо.

  • замовлення отримала вчасно, все у відмінній якості). Дякую за вашу роботу, рекомендую)

    • Дякуємо дуже і Вам! Приємно, коли робота має позитивні відгуки! Будемо і надалі радувати вас новими заготовками та наборами для вишивання.
      Всім добра!

  • Дуже задоволена! Ввічливе,оперативне обслуговування! Якість заготовок – вище всіх похвал!Сайту бажаю процвітання, побільше вам задоволених клієнтів! Відповідальний і надійний продавець, рекомендую! Обов’язково замовлятиму у вас і надалі!

  • Дуже дякую за гарні заготовки: завжди відповідають на дзвінки, якісні заготовки і приємні ціни!

  • Якість безподобна! Чітка схема, якісна тканина, малюнки не “протоптані”, тобто таких схем практично нема в інших виробників на кожному кроці. Ще одна перевага “Золотої Підкови” – це акуратно розроблена схема часткової вишивки. Тобто, акуратно по контуру іде відокремлена частина, де не потрібно зашивати від частини під зашивку. Нема зайвої тіні навколо обличчя, чи волосся, яка виглядає, як вирізаний дитиною фрагмент з журналу і приклеєний на другий малюнок. Акуратно окреслено окремі деталі (наприклад, руки, пальці). Я із задоволенням рекламую своїм покупцям “Золоту Підкову” , а також беру для себе і своїх рідних на подарунок. Всі в захопленні від якості! МОЛОДЦІ! Так тримати! 😉

Залишити свій відгук