Эксклюзивные схемы вышивки: женские сорочки и платья, украшенные мережками
04.10.2018
Як зробити вишивку бісером картини, купити яку забажає кожен
04.10.2018

Якісні схеми рушників бісером виділяються розмаїттям кольорів та візерунків. У них можна побачити цілі сюжети, і кожен відрізняється своїм характером і призначенням. Вишивка бісером схеми рушників цікавить рукодільниць не тільки можливостями виготовити гарний твір. Таким способом, через застосування старовинних символів, рукотворні вироби стають сильними оберегами.

Якщо вирішено купити рушник для вишивання бісером, не зайвим буде придивитися до основних елементів його орнаментів. Адже кожна майстриня може призвести неповторний і дорогий подарунок рідним людям. Такі вишиті полотна стають сімейними реліквіями.

Давні візерунки для схем рушників бісером

Виробник пропонує цікаві заготовки для вишивки відмінної якості. На них можна побачити народні сюжети, які вражають варіативністю композицій. Також багато красивих і оригінальних ескізів представлені під брендом «МосМара». Всі матеріали якісні, з ними легко і приємно працювати.

Незважаючи на те, що традиційні мотиви на рушниках дуже різноманітні, фахівці виділяють основні серед них. Ось які орнаменти використовуються найбільш часто:

– Дерево Життя, як вважають дослідники, є провідним елементом;

– зірка восьмиконечная з хрестом або ромбом належить до категорії центральних символів;

– символи безперервності життя і зв’язку з Всесвіту;

– мотиви з різними видами решіток;

– композиції геометричних фігур з декількох ярусів;

– орнаменти, з’єднані в стрічки.

Чому варто купити рушник для вишивання бісером з малюнком Дерева Життя

Традиційні схеми рушників бісером дуже часто містять в основі зображення Дерева Життя. Даний символ ще називається інакше: Древо, Дерево Роду, Вазон, Квітка. Коли вишивка бісером схеми рушників виконується з таким мотивом, це символізує єднання з Космосом в усіх його проявах. Коріння Дерева сягають далекого минулого, міцним і прямим стовбуром уособлюється світ людей, а високі і пишні гілки крони звернені до Неба.

Якщо купити рушник для вишивання бісером, на якому зображено Дерево Роду, то можна отримати відмінну основу для створення неповторного вироби. Такі орнаменти показують уявлення людей про нескінченної Життя і Світі, що знаходяться за межами видимого і не підпорядковані плину часу.

Древо ділиться на три символічні елементи:

– коріння позначають підземний світ;

– стовбур уособлює все земне;

– крона символізує небесні сили.

Зображення Дерева Життя показує неподільність протилежностей: духовного і матеріального. До знаків матерії відносять статичні деталі Дерева (ствол, основні гілки, коріння). Час практично не впливає на них. А листочки молодих гілок, квіти, нирки і плоди символізують духовну сторону життя. Це те, що може розвиватися і видозмінюватися.

Рушники бісером, на яких є Дерево Життя, часто містять зображення прекрасних квіток на гілках. Ці елементи символізують життя людини, яка відбувається в теперішньому часі. Вишивка бісером схеми рушників, на яких зображуються бутони і нирки вказують на майбутні покоління. Плоди ж символізують те, що зробили люди для світового блага.

Крім центрального елемента Древо Рода містить ще й додаткові деталі. Їх розміщують з обох країв. Якщо вирішено купити рушник для вишивання бісером, який містить малюнок Древа, то супутні візерунки символізують силу Життя. Вона наповнює простір світу людей.

А нагорі Дерево Життя увінчано квіткою. Це знак Вогню Життя, який не згасає і дає енергію всьому живому. Рушник з Деревом – сильний оберіг.

Comments are closed.