Традиції орнаментального змісту схем рушників бісером
04.10.2018
Вибір матеріалів в інтернет-магазині: бісер, схема, п’яльці для вишивання
04.10.2018

Чи варто стримувати захоплення при вигляді чарівної картинки з бісеру, схеми якої створені професійним дизайнером? Краса цих полотен порівнянна з живописом, а в деяких випадках вони виглядають навіть більш витончено. Майстерна обробка схеми вишивки (пейзаж великого розміру, наприклад) вимагає не менше часу і сил, ніж роботи художників. На створення одного полотна йде від трьох до шести місяців.

Цінителі витонченого мистецтва прагнуть робити декор своїх інтер’єрів вишуканим і неповторним. Багатьом здається надзвичайно привабливою вишивка бісером, картини купити бажає чимало замовників. Тому майстрині варто подумати про продаж своїх робіт.

Готуємо картини для продажу – схеми вишивки (пейзаж великого розміру і інші)

Мало хто з майстринь цікавиться, чому вишитим полотнам не посвячують виставки в картинних галереях. Швидше за все, ця несправедливість пов’язана зі стереотипом, що це всього лише невибагливе рукоділля для кухонних інтер’єрів. І багато людей щиро дивуються, коли бачать шикарні бісерні полотна.

Тим часом захопленим майстрам відомо, що такі картини виглядають елегантно і благородно. Каталог заготовок для вишивання ТМ «Золота підкова» вражає оригінальністю пропозицій. Кожен ескіз може послужити основою ексклюзивного твору.

І професійним майстрам, і початківцям майстриня подобаються картинки з бісеру, схеми яких випускаються під брендом «МосМара». Їх вибір наскільки багатий, що з легкістю можна підібрати підходящий сюжет для будь-якого стилю інтер’єру. Наприклад, такі твори можуть просто і разом з тим стильно доповнити елегантне оздоблення вітальні. Для цього вибираються неординарні схеми вишивки (пейзаж великого розміру, наприклад).

Майстри можуть розвивати свою діяльність з продажу в таких напрямках:

– оформити каталог робіт «Вишивка бісером», картини купити можна з вже наявних композицій;

– працювати за ескізами, які підбирають самі клієнти, відповідно до заданого інтер’єром.

Нерідко рукодільниця займається продажем не тільки власних виробів, але також вироблених подругами або колегами. В такому випадку пропозиції є більш різноманітними, асортимент стає багатшим.

Ексклюзивні картинки з бісеру (схеми для затребуваних виробів)

Сучасне мистецтво декорування картин насичене сюжетами будь-якої тематики. Це дає можливість знаходити клієнтів в різних напрямках:

– ресторани і кафе. Для керівництва таких закладів важливо створювати неповторний декор залів. Вишиті картини стають унікальною «фішкою», яка виділить затишний ресторанчик серед конкурентів;

– готельні комплекси. Модною тенденцією оформлення фешенебельних готелів є декор кожного номера в неповторному стилі (східному, тропічному, кантрі, прованс і т.п.). Інтер’єри чарівно доповнюють картинки з бісеру, схеми творів підбираються в стилі всієї обстановки;

– компанії дизайнерських послуг. Виконані умілими руками схеми вишивки (пейзаж великого розміру або інші композиції) можуть стати унікальною особливістю агентства. Таким декором дизайнери доповнюють проекти інтер’єрів;

– інтернет-спільноти наречених або майбутніх мам. Незрівнянним подарунком є ​​вишивка бісером, картини купити можна спеціально до дня народження дитини. Це чудовий презент на весілля або на новосілля.

Якщо рукодільниця зацікавлена ​​продати свої роботи, їй варто відвідувати різні ярмарки майстрів. Тут можна знайти постійних клієнтів. Чим більше пропозицій вишивок, тим вище на них попит.

Comments are closed.