Майстерне вишивання бісером: повне зашивання
04.10.2017
Вишивка відомих картин: поради досвідчених рукодільниць
04.10.2017

Чудовими ідеями залучають набори для вишивання бісером: каталог вишуканих зразків вражає уяву, вражає оригінальністю. Умільці – люди творчі – завжди прагнуть розширювати поле своїх умінь і навичок. Сьогодні доступно купити набори для вишивання бісером в Україні для створення рукотворних шедеврів будь-якої складності.

Багато майстрині хочуть спробувати виконати дизайн вишивки на чорній канві. Для цього можна підібрати відповідний набір вишивання чеським бісером. Однак нерідко умеліци не наважуються братися за таку роботу, адже на темній основі плетіння ниток ледве видно. Складно виконати візерунок, до того ж, можна нашкодити зору. Але є хороші практичні поради, які допоможуть полегшити процес вишивання та зробити його зручнішим умільці.

Порада №1: купити якісні набори для вишивання і організувати правильне освітлення

Для вишивання на канві чорного кольору необхідно забезпечити дуже хороше освітлення. Найкраще сідати за роботу при природному світлі в сонячний день. А якщо не виходить, то використовувати надійну настільну лампу:

– в такому світильнику повинна бути функція регулювання спрямованого світла, щоб була можливість наближати підсвічування безпосередньо до самої канві;

– радять вибирати світлодіодну лампу, адже цей прилад дасть яскравість і зробить структуру полотна чіткої для видимості.

Вибирайте цікаві набори для вишивання бісером, каталог в спеціалізованому інтернет-магазині здивує найвимогливіших покупців. Якщо умільці не обійтися без підсвічування і знизу, а не тільки зверху, то найпростіше застосувати підкладку з білої тканинної серветки. А, вибираючи, які купити набори для вишивання бісером в Україні, варто віддавати перевагу якісній продукції від відомих виробників з хорошою репутацією. Тоді і на чорній, і на світлій канві вишивати буде легко. Багато умільці воліють набір вишивання чеським бісером, в порівнянні з китайськими аналогами.

Для поліпшеного освітлення був винайдений корисний інструмент. Це планшет для нижньої підсвічування тканин темного кольору. Пристосування забезпечує м’яке денне світло. Зручності додає спеціальна знімна подушка для розташування планшета на колінах, яка входить в комплект.

Порада №2: зробити виразною фактуру канви з набору вишивання

При виборі матеріалів для вишивання потрібно звертати увагу на структуру темної канви. Краще підійде тканина з чіткими і помітними осередками, які не пухка. Простіше працювати з жорсткими основами, в них голка без складнощів знаходить потрібні отвори.

Значно полегшують вишивальний процес високоякісні набори для вишивання бісером, каталог надасть ескізи на будь-який смак. А ще спростить роботу з чорної канвою розмітка. Наприклад, можна виділити фрагменти 10 на 10 клітинок. Розмічати зручно такими способами:

– спеціальним маркером для темних тканин;

– білою ниткою з шовку або бавовни;

– кравецький крейдою;

– милом …

Добре, що зараз є купити набори для вишивання бісером в Україні дійсно відмінної якості. Робота з такими матеріалами проходить швидко і успішно. Наприклад, висококласний набір вишивання чеським бісером ніколи не підведе.

А ось ще незвичайний спосіб виділення фактури канви, що допоможе не напружувати зір. Потрібно обраний фрагмент або навіть всю робочу поверхню повністю замалювати крейдою або сухим мильцем. Зверху на тканини утворюється зайвий порошок, його потрібно струсити серветкою. В результаті канва стане біло-сірої, і осередки будуть більш помітними для очей.

Успішних вам починань і приголомшливих дослідів з вишивкою на чорній канві!

Comments are closed.