Набори для вишивання бісером: каталог ескізів на чорній канві
04.10.2017
Секрети вишивання хрестиком і бісером своїми руками
07.10.2017

Вишивка відомих картин характеризується підвищеною складністю виконання. Старовинна вишивка (схеми) відображає складну колірну палітру і має багато деталей. Звичайно, купити набір для вишивання бісером (ікони, наприклад) може послужити відправною точкою, але одного цього буде мало.Знадобиться правильно вибрати і обзавестися якісними заготовками та інструментами. Для цього краще скористатися відомими торговими марками з хорошою репутацією. Не зайвим також буде при покупці перевірити їх справжність, попросивши показати сертифікати якості на товар.

Крім того, існує ряд, на перший погляд, дрібниць, який починають спливати в процесі роботи. Знаючи про них заздалегідь, можна заощадити сили, час і гроші, витрачені на зіпсовану вишивку бісером.

Старовинна вишивка: схеми, шви, голки і не тільки

Ось інформація, яка допоможе для початку зорієнтуватися яким чином і з чого почати вишивати:

  1. Як правило, великі зображення, в тому числі картини, виконуються повною зашиттям. Це означає, що бісером вишивається все полотно, без винятку.
  2. Популярним, хоча і не простим способом при повній зашивці є кругової метод. Він полягає в тому, щоб вишивати з центру, рухаючись спіралеподібним способом до країв полотна.
  3. Вишивка відомих картин найкраще виходить стебельчатим або рядковим швами.
  4. Старовинна вишивка, схеми якої мають явні дефекти, виявлені при пильному вивченні, вимагає додаткової художньої обробки.
  5. Перш ніж купити набір для вишивання бісером (ікони, наприклад), потрібно переконатися в тому, голка в ньому дуже гостра і тонка. При недостатній гостроті і тонкощі голки буде дуже важко працювати із середнім і дрібним калібром бісеру. А для ікон і картин це часто є обов’язковою умовою.
  6. Вишивати краще всього за допомогою п’яльці або спеціального верстата. Перш ніж приступити до першого стежку, потрібно точно і рівно натягнути полотно і визначити його центральну клітинку.
  7. Перед тим, як почати працювати голкою, необхідно примірятися і зрозуміти, з яким нахилом краще буде вишивати. Обраний напрямок не можна міняти до завершення роботи, інакше вийде неохайна картина.

Правильно купити набір для вишивання бісером ікони: двостороння голка і верстат

В принципі, якщо рукодільниця намір досить часто вишивати, а не просто спробувати себе в цій справі, то знадобиться серйозний інструмент. Додатково до цього ще потрібно буде опанувати особливою технікою вишивання, наприклад, дворучним способом, і вишивка відомих картин вдасться на славу.

Отже, корисні поради для ефективного застосування майстерень навичок:

  1. Знадобиться придбати двосторонню голку з двома робочими кінцями і вушком посередині. Така голка заощадить масу сил і часу, так як її не потрібно буде обертати. Причому якщо освоїти навик відразу, не перевчаючись з іншої техніки, то руки досить швидко запам’ятають складні рухи зигзагами. Старовинна вишивка, схеми якої виконуються двосторонньої голкою, виходять в два рази швидше, ніж звичайним інструментом. А купити набір для вишивання бісером (ікони, в тому числі) легко так само, як і додати до нього цю унікальну голку.
  2. Ще потрібен буде верстат з підставкою і рамкою, який зможе забезпечити максимальну зручність при роботі з вишивкою.

3. Відносно дворічного методу, то він полягає в тому, щоб ліва рука (для правшів) перебувала в нижній позиції. Вона буде головним чином перехоплювати і подавати голку вгору. А права рука повинна розташовуватися зверху і виконувати основну частину роботи в верхній частині полотна

Comments are closed.