Як замовити набір для вишивання бісером і вибрати оригінальну техніку роботи
13.05.2017
Неординарні ідеї прикрасити сукню бісером – схеми з паєтками і стеклярусом
09.06.2017

Заворожують витонченістю, унікальністю текстури і розкішної палітрою вироби з бісеру, схеми яких створюються обдарованими художниками, дизайнерами. Щоб з меленьких намистин вийшов справжній шедевр, майстриня знадобиться набір певних інструментів. Підібрати все необхідне допомагають спеціалізовані сайти для вишивання бісером, інтернет-магазини.

Майстрині завжди прагнуть унікально декорувати бісерінамі свої твори. Тому так популярні сайти схем вишивок, що дозволяють зробити неповторний вибір малюнка для створення ексклюзивного виробу. І тільки з хорошим інструментарієм рукодільниця зможе цілком насолодитися натхненним процесом і чудовим результатом праці.

Вибір голок для бісеру на сайтах схем вишивок і матеріалів для рукоділля

Інструменти, які використовуються для роботи з дрібненькими намистинками, прості і загальнодоступні, проте мають свою специфіку. Так, наприклад, для бісерної вишивки не завжди підходять звичайні швейні голки, які можна застосовувати при інших видах рукоділля. Багато з таких інструментів не проходять в мініатюрні отвори бусинок.

Для декорування бісером виробляються спеціальні голки, що відрізняються такими особливостями:

– біля вушка голка майже не має розширення;
– інструмент характеризується тонкістю, рівністю, ідеальною гладкістю, що гарантує вільне прослизання голки в бісеринку відповідного розміру.

Коли прикрашаються вироби з бісеру, схеми яких сподобалися умільці, звертають увагу і на недоліки голок для бісеру. Даний інструмент легко зламати або зігнути. Особливою крихкістю відрізняються стінки вушка, їх цілісність можна порушити при неакуратному введенні нитки. Тому сайти для вишивання бісером пропонують купувати набори голок, щоб можна було замінити інструмент в разі поломки.

Підбираються голки для конкретного розміру бісерин по номеру, що дозволяють зробити спеціалізовані магазини, сайти схем вишивок і супутніх товарів. Цей параметр відповідає отвору намистин, і чим більше номер, тим тонше потрібна голка. Для роботи з бісером, що відрізняються маленькими отворами, підійдуть голки з номерами 10-13. Інструменти вимагають делікатного поводження, ними не можна проколювати важкі, щільні основи. Такі тканини перед введенням голки з бісером проколюють більшої голкою.

Які нитки пропонують сайти для вишивання бісером

Правильний вибір ниток для кріплення бісеру визначається міцністю, надійністю, зносостійкістю даного матеріалу. Потрібно не тільки забезпечити витримування ваги намистин, а й не допустити перетирання при зіткненні зі зрізами стеклярусу або іншими гострими деталями. За товщиною нитка підбирається, як голка: відповідно до розміру отвору бісерин.

Досвідчені майстрині, створюючи вироби з бісеру, схеми яких розроблені для декорування одягу, вибирають саму міцну нитку. Її товщина повинна бути такою, щоб можна було протягнути в бісерину 2-4 рази. Магазини для рукоділля, сайти вишивання бісером пропонують використовувати такі нитки:

– напівсинтетичні;
– муліне;
– капронові;
– шовкові.

А ось звичайні швейні нитки не рекомендуються для роботи з намистинками. Найчастіше вони недостатньо тонкі для маленьких отворів, а якщо товщина і влаштовує, то міцність залишає бажати кращого. Спеціалізовані видання, сайти схем вишивок радять підбирати відтінок нитки такої ж, як колір канви. Якщо потрібен прозорий матеріал, можна застосувати мононить. Однак вона дуже легко заплутується, тому умільці нерідко заміняють її волосінню.

Comments are closed.