Пошкодження або нестача канви при виконанні схеми для вишивання бісером
19.09.2016
Схеми для вишивки сорочки: багата історія, вишукана сучасність
15.01.2017

Якщо ви облюбували набори для вишивання бісером, інтернет в цій справі – найкращий помічник. Адже тих, кого серйозно захоплює вишивка бісером, інтернет-магазин з продукцією найкращої якості виручає якнайкраще. Купуючи хороший бісер для початківців зі схемами, умеліци замислюються і над покупкою необхідних інструментів.

Серед важливих речей, які допомагають швидко і якісно вишивати, велике значення мають ножиці. Чи можна обійтися лише одним екземпляром такого інструменту? Досвідчені майстри стверджують, що для зручності при роботі над вишивкою потрібно не менше чотирьох пар ножиць.

Ножиці різні потрібні …

Бажано, щоб всі необхідні види ножиць були під рукою. Тоді не доведеться переривати роботу і витрачати час на пошуки інструменту. Ось які ножиці будуть корисними вишивальниць:

– Кравецькі – потрібні для відрізання канви. Ці пристосування відрізняються прямими і довгими лезами. Ними зручно відокремлювати необхідний шматок полотна від рулону, що не піднімаючи тканину над столом. Окрема категорія ножиць оснащується лезами типу «зигзаг», призначення яких – не допускати «осипання» канви. Кравецькі ножицями зручно виконувати прямі відрізи, але вони не призначені для дрібних робіт, видалення маленьких ниток, які входять в набори для вишивання бісером. Інтернет-торгівля пропонує чимало варіантів ножиць даного виду;
– Спеціальні ножиці для вишивання – так звані «цапелькі». Без подібного інструменту складно проводиться вишивка бісером. Інтернет-магазин, який спеціалізується на пристроях для рукоділля, обов’язково надасть гідні варіанти для вибору цього типу ножиць. З їх допомогою набагато легше освоювати бісер для початківців зі схемами. Даний інструмент потрібен для відрізання нитки від котушки, коригування помилок. Відмітна особливість «цапелек» – довгі і тоненькі леза. Добротні ножиці стануть гарним і корисним подарунком для рукодільниці, адже іноді вони навіть декорують каменями Сваровскі;
– Для металізованих ниток – ці ножиці необхідні для роботи з жорстким матеріалом. Бажано мати ножиці саме під такий вид ниток, адже в цьому випадку шкода тупити недешеві «цапелькі». Тому використовуються міцний і недорогий інструментарій з категорії «зламається – не шкода»;
– Запасні – знадобляться, якщо основні ножиці загубилися або несподівано зламалися.

Безпечно і завжди на виду

Акуратність при роботі з колючими і ріжучими пристроями – понад усе. Ножицями можна поранитися в поспіху або відвернувшись на сторонні думки. Якщо ви купуєте якісні набори для вишивання бісером (інтернет пропонує масу варіантів), то не нехтуйте і таким корисним придбанням як захисний ковпачок для краєчків ножиць. Даний аксесуар вбереже і рукодільницю, і полотно вишивки від випадкових порізів і проколів.

Тим, кому по-справжньому цікава вишивка бісером, інтернет-магазин аксесуарів для рукоділля може запропонувати спеціальну подушечку, яка виконує роль маячка (scissors fob). Її кріплять до кілець ножиць. Призначення аксесуара – відзначити інструмент умільці, щоб інші мешканці будинку не використали його для своїх цілей. Та й майстрині буде простіше знайти ножиці з подібним маячком, якщо вони раптом загубляться. Бісер для початківців зі схемами і такий корисний аксесуар стануть хорошим подарунком для жінки, яка бажає долучитися до благородної рукоділлю. До речі подушечку-маячок можна прикрасити майстерною вишивкою, що зробить ваш презент ексклюзивним.

Comments are closed.