Вибираємо хороший набір для вишивки бісером (схеми з мережками)
01.11.2018
Яку купити схему вишивки бісером рушника з геометричними візерунками
01.11.2018

Вражаюче і привабливо виглядає для захопленої майстрині грандіозна схема для вишивання, купити ескіз триптиха або полиптиха можна з легкістю. Найвимогливіших покупців задовольнить високу якість заготовок від ТМ «Золота підкова». А для декорування масштабного полотна потрібні спеціальні пристосування. Наприклад, досвідчені майстрині, бажаючи купити схеми для вишивки бісером недорого, підбирають ще й хороший верстат.

Такий інструмент виробляють для розміщення гобеленових рамок (або рамкових п’яльці). Якщо умільці часто доводиться купити заготовки для вишивки бісером, щоб виготовляти вироби в подарунок або на продаж, то дане пристосування дуже стане в нагоді. До речі, варто звернути увагу на оригінальні схеми бренду «МОСМАРА».

Якщо є складна схема для вишивання: чи варто купити верстат

Бувають верстати крісельні, настільні та підлогові. Визначаючись з вибором пристосування, рукодільниця звертає увагу на параметри, які повинні відповідати умовам роботи:

– тип опори рамки (можна встановити на крісло, на підлогу або на стіл);

– розміри верстата і рамки (підбирають під робоче місце);

– вибір певного кута для нахилу рамки;

– опція обертання рамки, доступ до полотна з вивороту;

– можливість зрушувати рамку на необхідну висоту;

– зміна розмірів рамок або застосування рамок різних габаритів;

– комфорт робочого процесу, легкість перестановки, зберігання і перевезення;

– можливість доповнення допоміжними аксесуарами (наприклад, щоб була зафіксована схема для вишивання, купити рекомендується верстат з окремим власником);

– матеріал верстата;

– якість сполучних елементів.

Вибрати добротний верстат досить легко – так само, як купити схеми для вишивки бісером недорого. Спочатку важливо визначитися з місцем для установки конструкції. Після приймається рішення про розміри вироби, щоб до нього можна було купити заготовки для вишивки бісером.

Важливу роль відіграє правильне освітлення місця, де планується встановити верстат. Лампу вибирають для охоплення всієї роботи, щоб не засліплювала очі. Вишивка не повинна нагріватися. Важлива можливість зміни кута освітлення, залежно від виду канви і кольору ниток, часу доби.

Купити заготовки для вишивки бісером і підібрати модель верстата

Однією з популярних моделей верстатів для вишивання є посилок (Posilock). Його встановлюють на підлогу. Така підставка дозволяє міцно утримувати рамкові пяльци. Тому іноді є труднощі з фіксуванням ниток на вивороті. Потрібно або зняти рамку, або закріплювати нитки з лицьового боку.

Користується попитом і інший верстат – англійська Стічмастер (Stitchmaster). Пристосування має верхній тримач, цей елемент дає можливість закріпити лампу і лупу. Також є гнучкий тримач для схем. З ним легше виконується складна схема для вишивання, купити такий верстат рекомендують багато майстрів.

Не варто економити на покупці підлогового Стічмастера, краще купити схеми для вишивки бісером недорого. Тому що на даному верстаті рамка ставиться вільно, по типу пюпітра. Це дозволяє легко фіксувати нитки на вивороті.

У спеціалізованому магазині не складе складності купити заготовки для вишивки бісером і придбати Стічмастер для крісла або стола. Нижня деталь такого пристосування зручно розміщується під стегном вишивальниці. Причому конструкція може видозмінюватися під праву або ліву руку.

Stitchmaster випускається без фіксаторів під додаткові аксесуари. Однак його перевага в лаконічності, економії простору. Умільці цінують легкість цього пристосування для перевезення.

Comments are closed.