Вибір матеріалів, інструментів і схем вишивки бісером недорого
14.06.2017
Фантазійна вишивка бісером (купити набори в інтернет-магазині)
25.09.2017

Етностіль сучасного одягу дозволяє підкреслити індивідуальність, зробити образ виразним і незвичайним. У той же час вишиванка може бути не просто предметом гардеробу, а й носієм певних символів – окремих для кожної області України. І зацікавленість в таких речах зростає: подібні схеми вишивки інтернет-магазин або інші спеціалізовані точки продажу пропонують в багатому асортименті.

Якщо бажаєте купити вишивку бісером в інтернет-магазині , на ярмарку майстрів, то зверніть увагу на особливості орнаментів. Візерунки, колірна гамма, характерний крій можуть вказати на область, в якій виготовили одяг. Багато майстрині воліють ексклюзивні заготовки для вишиванок купити, інтернет-магазин товарів для рукоділля зазвичай прагне задовольнити асортиментом споживчий попит.

Купити вишивку бісером в інтернет-магазині: особливості технік вишивання Сходу і Півночі України

У кожній області нашої країни – свої дивовижні звичаї і техніки прикраси традиційного одягу. Наприклад, для цінителів народного ремесла не складе складності розпізнати вишивку, виконану в Харківській області:

 • на чоловічих вишиванках в основному використовуються чорно-червоні кольори, а на жіночих – різнокольорові квадрати;
 • орнаменти вишиті грубою ниткою, що створює своєрідну рельєфність.

Для Чернігівської області характерна традиційна біла вишивка. Геометричні або рослинні візерунки виконують білими нитками, іноді розбавляючи червоним або чорним кольором. Популярна ажурна вишивка.

Якщо схеми вишивки інтернет-магазин пропонує, в яких синій колір поєднується з червоним і чорним, то цією особливістю відрізняються традиційні житомирські вишиванки. Поширені орнаменти: розетки, ромби, хрести, зигзаги. А ось якщо купити вишивку бісером в інтернет-магазині з кольоровими візерунками, то ця характеристика властива роботам майстринь Сумської області. Популярна техніка рельєфного вишивання грубими нитками. Коли заготовки для вишиванок купити інтернет-магазин пропонує з зооморфними мотивами (орли, лебеді, качки, голуби), то це також в дусі сумських традицій.

Традиції Центру, Півдня і Заходу України в заготовках для вишиванок (купити в інтернет-магазині)

Найцікавіші і унікальні особливості технік вишивання в деяких областях нашої країни:

 • Дніпропетровська – вишивання нізью і ажурними мережками, рослинні візерунки геометричного характеру;
 • Запорізька – популярність чумацького сорочки з широкими рукавами, вишивкою прикрашений тільки комір;
 • Херсонська – старовинна вишивка виключно чорними нитками, а також популярність декору білим по білому;
 • Миколаївська – сорочки з чотирикутним вирізом навколо шиї і вільними, без складок на зап’ястях, рукавами;
 • Кіровоградська – оригінальний шов «солов’їні вічка», коли на полотні проколювалися дірочки. Якщо схеми вишивки інтернет-магазин пропонує з різнокольоровими рослинно-геометрізованнимі орнаментальними мотивами, то це також в традиційному стилі Кіровоградщини;
 • Черкаська – горизонтальні лінії на рукавах жіночих вишиванок. Якщо купити вишивку бісером в інтернет-магазині з орнаментами в золотистих відтінках, то це характерно для традицій вишивання села Суботів;
 • Київська – якщо заготовки для вишиванок купити інтернет-магазин пропонує з ажурними мережками на жіночих і чоловічих вишиванках, то це особливість декору одягу зі столичної області країни;
 • Тернопільська – повністю зашиті візерунками рукава з домінуванням чорного кольору;
 • Івано-Франківська – чіткі геометричні фігури створюють динамічний орнамент.

Comments are closed.