Найпопулярніша вишивка для початківців – квіти (схеми і правила роботи)

Вишукані схеми вишивок: картини ювелірним бісером
01.11.2018
Вибір техніки шиття для схеми вишивки маленьких картинок
01.11.2018

Багато новачків в рукоділлі не наважуються приступати до декорування картин бісером, так як вважають цей процес занадто складним. Дійсно, досить копіткою заняттям є вишивка для початківців «Квіти», схеми яких випускаються в багатому асортименті. Однак результат вартий витрачених зусиль.

Надихають запевнення досвідчених майстринь, що робота з намистинками навіть простіше, ніж вишивання полотна хрестиком, гладдю або стрічками. І виглядає просто чарівно майстерно виконана орхідея з бісеру, схема такого твору привертає витонченістю. Важливо тільки, щоб була підібрана якісна заготовка. Тоді засяє казковим блиском навіть скромна фіалка з бісеру, схема цієї квітки стане основою неповторного декору для спальні або затишній вітальні.

Вибір схеми для орхідеї з бісеру або інших кольорів

Варто придивитися до пропозицій заготовок від тернопільського виробника «Золота підкова». В каталозі знайдеться маса гідних варіантів як для початківців, так і для просунутих шанувальників народного ремесла. Торгова марка «МОСМАРА» також надає широкий вибір і відрізняється чудовою якістю.

Для тих, хто робить перші кроки в витонченому рукоділлі, рекомендується вибирати ескіз відповідного рівня складності. Переважно працювати з заготовками, які містять мінімум кольорів бісеринок. Якщо є досвід вишивання хрестиком, можна спробувати створити картину в змішаній техніці. На таких полотнах візерунки нитками гармонійно поєднуються з фрагментами, розшитими намистинками.

Вишивка для початківців «Квіти» (схеми в змішаній техніці) дозволяє спробувати свої сили, освоїти основні прийоми роботи з намистинками. Закріплення намистин на полотні проводять однією ниткою або по черзі прикрашають вибрані ділянки. Коли виконується орхідея з бісеру, схема будь-якого іншого квітки, важливо використовувати правильні інструменти. Для цього знадобляться гострі і тонкі бісерні голки.

Акуратною і об’ємної вийде фіалка з бісеру, схема цього зображення переноситься на тканину стежками «полукрест». Найголовніше нашивати їх рівномірно і під одним кутом.

Є кілька оригінальних способів прикрасити твір, вишитий нитками:

– малюнок доповнити стеклярусом. Такі намистинки виробляються як витягнуті трубочки. Вони пришиваються тоді, коли буде зашита вся площа хрестиком;

– зображення зашити бісерінкамі фрагментарно. Наприклад, чудово виглядають окремо нашиті намистинки. Найкраще, щоб бісеріни були однакового калібру.

Оригінальна ромашка, троянда або фіалка з бісеру – схема в змішаній техніці

Будь-яку вишивку нитками зробить справжнім ексклюзивом декор намистинками. При цьому важливо гармонійно підібрати кольори бісеринок. Вони повинні бути підібрані в тон муліне. А пришивають намистинки міцними і тоненькими нитками, схожими на відтінок полотна.

Зазвичай майстрині вибирають бісеринки середнього розміру. Вони найкраще виглядають на картинах в змішаній техніці. А великі стрази будуть не настільки доречні на таких полотнах, вони можуть порушити цілісність роботи.

Якщо виконується вишивка для початківців (квіти, схеми що підібрані умільці), ретельно вибирається матеріал основи. Як правило, використовується ровнотканое полотно або спеціальна канва. Гарною й акуратною буде орхідея з бісеру (схема в змішаній техніці), коли застосовуються пяльци або ж рамка. Дані інструменти забезпечують оптимальне натяг тканини. При цьому намистинки пришиваються максимально щільно. Таким чином, буде вишита чарівна фіалка з бісеру, схема квітки виконується за авторською методикою.

Comments are closed.