Пасхальна вишивка: кращі схеми для світлого свята
12.10.2017
Заготовки для вишиванок: удосконалюємо майстерність
14.10.2017

Духовне життя більшості християн немислима без шанування ікон святих. Ці полотна мають особливе значення, оскільки сприяють щирості сокровенних молитов, підносяться до Бога. Перед образами легше усвідомити напрям свого життєвого шляху.Завдяки їм, простіше попросити милості у Всевишнього і всіх святих. Тому особливе значення має вишивка бісером ікони, набори купити для такої мети не скласти складності.

Багато шанувальників прикладного мистецтва стверджують, що власноручне виготовлення картини релігійної тематики є високим досягненням, проявом істинного майстерності. Ікони для вишивання бісером купити найкраще від перевірених і надійних виробників. Адже від якості заготовки залежить і швидкість роботи, і результат всього творчого процесу. Це надихає і трохи хвилююче заняття – створювати ікони бісером своїми руками, набори для вишивки потрібно вибирати найкращі.

Які ікони Богородиці для вишивання бісером купити?

Найбільшою любов’ю і особливою пошаною у християн користуються зображення Божої Матері. Саме Діва Марія займає дуже важливе місце в серці кожного віруючого. Адже недарма до неї звертаються з молитвою «Пресвята Богородиця, моли Бога за нас!» Після хрещення Київської Русі князь Володимир велів побудувати Десятинну церкву. Він присвятив цей храм шануванню пресвятої Марії-Діви. А значення свята Покрова Богородиці має незрівнянне значення для всього нашого народу. Крім релігійного, це ще і державне свято – День захисника України.

Ось чому, якщо планується вишивка бісером ікони, набори купити найчастіше радять саме з зображенням Божої Матері. В українській іконографії представлені лики Діви Марії, які передають основні напрямки в осмисленні її образу. Ось ці варіанти:

– «Знамення»

– «Розчулення»

– «Путеводительница».

Кожна рукодільниця самостійно вирішує, які саме ікони для вишивання бісером купити. Наприклад, дуже популярним вибором є образи «Путеводітельніци». До них відносяться Казанської Божої Матері ікони бісером своїми руками, набори для вишивки виділяються відмінними рисами. На таких полотнах Богородиця зображена в характерному вбранні. Її голова нахилена до Немовляті Ісусу. Маленький Христос благословляє всіх віруючих, спрямовує на шлях справжньої віри.

Вишивка бісером ікон для дітей.

Не дивно, що великою популярністю серед рукодільниць користуються іменні іконки. Мами, бабусі та інші родички прагнуть виготовити для дітей і онуків полотна з ликами святих покровителів. Наприклад, образ святої Анни є оберегом не тільки дівчаток з таким же ім’ям. Ця ікона дарує захист всім діткам. Адже Анна була матір’ю Діви Марії. Так що буде правильно, якщо в дитячій кімнаті знайде своє місце така вишивка бісером ікони; набори купити можна без проблем в спеціалізованих магазинах для рукоділля. Унікальна особливість образу святої Анни – до неї звертаються з молитвами при хворобах малюків, а також жінки, які мріють про діток, але страждають безпліддям.

Дуже часто майстрині вирішують ікони для вишивання бісером купити з зображенням Миколи Чудотворця. Цей святий є швидким помічником для всіх віруючих, а особливо – для діток. Образ Миколи потрібно розміщувати в кімнатах, де дитина спить і проводить більшість часу. Приносять мир і радість в будинок такі ікони бісером своїми руками, набори для вишивки дозволяють швидко і легко створити сильний захисний оберіг. А найголовніший момент цього особливого виду рукоділля – освятити готове полотно в храмі.

 

Comments are closed.