Рукоділля для дорослих і вишивка для дітей: схеми ексклюзивного декору
28.04.2018
Особливості заготовки для вишивки бісером вишиванок чорного кольору
04.05.2018

Не тільки живі квіти чудово прикрашають будинок, але ще і картини ручної роботи. Ніжна схема вишивки «Бузок» дозволяє створити чарівний декор практично для будь-якої кімнати. Таке полотно чудово впишеться в інтер’єр вітальні, їдальні, холу. І навіть в кабінет або бібліотеку бузок з бісеру, схема якої майстерно виконана умільці, привнесе свіжість, додасть тепла.

Майстриням особливо до душі вишивати пишні квіти в холодні сезони року. Тоді вишивка бісером «Бузок» схеми гарної якості піднімає настрій нагадує про весну. Розшиті чарівними намистинками малюнки квітів – ексклюзивний декор стильного інтер’єру.

Вибір схеми вишивки «Бузок»

Натхненна робота вишивальниці починається з вибору зображення для картини. Пройшли ті часи, коли ескізи були в дефіциті. Сьогодні набагато легше купити якісні схеми, ніж малювати їх самостійно, розбиваючи сподобався малюнок на квадратики.

Початківцям рукодільниця більш зручно застосовувати готовий набір для вишивання. Адже в такому комплекті вже підібрано бісер тих відтінків, які потрібні для обраного зображення. Отримавши практичний досвід, рукодільниця зможе вже сама купувати намистинки до вподобаної заготівлі картини. Головне, щоб всі матеріали відрізнялися високою якістю. Тоді виконане полотно вийде гарним і довговічним.

Привертає до себе увагу схема вишивки «Бузок» ТМ «Золота Підкова». Це якісна заготовка на атласі з флізеліновою підкладкою. Також дивовижні ескізи весняних квітів пропонує ТМ «МосМара». Дуже красиво виглядає в інтер’єрі бузок з бісеру, схема якої надана відповідальним виробником.

Коли визначено зображення для майбутньої картини, потрібно запастися і іншими необхідними матеріалами, інструментами. Вражаюче буде виглядати вишивка бісером «Бузок», схеми якої виконані відповідними нитками. Крім того, в роботі бажано використовувати п’яльці, щоб тканина не деформувалася.

Як виконується вишивка бісером «Бузок» схеми

Ось що потрібно пам’ятати, починаючи роботу над картиною:

– початкова і завершальна бісеринка кожного ряду повинна прикріплятися подвійним стібком;

– вишивати можна як по горизонталі, так і по вертикалі;

– пришиваючи намистинки в техніці «напівхрест», потрібно дотримуватися єдиного нахилу для всіх осередків.

Особливу увагу слід звернути на підбір нитки для роботи: за кольором вона повинна підходити до основи. Коли робоча нитка закінчується, її ховають, простягаючи під сусідніми стежками. Не рекомендується відрізати занадто довгу нитку – вона буде постійно плутатися і заважати. Оптимальною довжиною вважається та, яка дорівнює довжині вашої руки від ліктя до кисті.

Виконана схема вишивки «Бузок» тоді буде виглядати цілісно і акуратно, коли дотримується рівномірність натягування робочої нитки. В цьому випадку всі стібки виходять однаковими, чи не настовбурчуються. Можливо, не так швидко буде виконаний бузок з бісеру, схема повної зашивання вимагає досить багато часу. Зате таке полотно дивує витонченістю, майстерністю. Для початківців майстриня більш підійде вишивка бісером «Бузок» схеми часткової зашивання.

По завершенню кропіткої роботи над картиною потрібно ще подбати про красивому оформленні полотна. Неправильно підібраний багет може зіпсувати весь вид малюнка. Стилісти радять зіграти на контрасті. Для цього варто придбати рамку, помітно відрізняється від кольорової палітри вишитій бузку. Якщо ж такий варіант вам не сподобається, підбирайте багет нейтральних і непримітних тонів.

Comments are closed.