Чарівна вишивка бісером схеми сукні – королівський декор
01.11.2018
Обробка схем вишивок картин художників в техніці «повна зашивання»
01.11.2018

Вибір якісної заготовки під вишивку бісером неодмінно супроводжується підбором потрібного інструментарію та інших важливих матеріалів. Всі ці предмети повинні сприяти зручності робочого процесу, щоб забезпечити чудовий результат декорування якого твору. Щоб була проведена унікальна вишивка бісером на тканині, схеми майстрині набувають в інтернет-магазинах або на спеціалізованих ярмарках.

Головне вибрати заготовки від виробників з бездоганною репутацією. Можна бути впевненим, що матеріали ТМ «Золота підкова» ніколи не підведуть. Так само дуже зручні в роботі і заготовки бренду «МОСМАРА». Крім якісних ескізів, успіх кропіткої роботи забезпечують маленькі намистинки для декорування. Тому найбільш часто виконується вишивання чеським бісером – даний матеріал давно відомий своєю неперевершеною якістю.

Чому чеський бісер найкраще для вишивки бісером на тканині схеми

Для прикраси блузок або суконь красивими орнаментами можна використовувати виключно бісер або поєднувати його з іншими елементами декору. Наприклад, нерідко рукодільниця використовується рубаний бісер (або рубчик). Крім цього можна спробувати комбінування намистин різних розмірів, паєток, страз і стеклярусу.

Придбання бісеринок для декорування заготовки під вишивку бісером потрібно проводити обдумано. Особливо важливо приділити увагу їх якісність. Хороший бісер наділений такими особливостями:

– однаковими розмірами всіх намистин;

– правильністю форми;

– однорідною текстурою поверхні.

Якщо запланована до виготовлення вишивка бісером на тканині, схеми легко купити в спеціальному магазині. Ці матеріали можуть обійтися недорого. А ось на якості бісеру економити не можна. Адже цей матеріал безпосередньо впливає на результат, красу і довговічність саморобного вироби. Як правило, бісеринки, вироблені в Китаї, при невеликій ціні відрізняються таким само не дуже високою якістю. Тому досвідчені майстри зазвичай виконують вишивання чеським бісером.

При декоруванні вишиванок потрібно підібрати необхідні бісеринки за розміром, який визначають номера. Такий параметр вимірюють за кількістю намистин, що може поміститися на 1 дюймі нитки. Більше значення номера присвоюють найдрібнішим бісерин.

Підбір інструментів для декорування заготовки під вишивку бісером

Майстри з великим досвідом, практикою рекомендують зібрати окремий набір інструментів для рукоділля. Ось які предмети бажано тримати в запасі:

– невеликі за розміром, але гострі ножиці, бажано загнуті на кінчиках. В процесі декорування заготовки під вишивку бісером приносять користь спеціальні «цапелькі». Але можуть стати в нагоді і манікюрні ножиці;

– п’яльці, що забезпечать оптимальне натяг полотна. Це пристосування оберігає тканину від деформування. Якщо виповнюється вишивка бісером на тканині схеми, важливо рівномірно розподілити вагу намистин, інакше полотно може деформуватися на будь-якому фрагменті;

– міліметрівка або звичайна лінійка для точної розмітки тканини;

– невеликі контейнери для зручності роботи з намистинками. З їх допомогою набагато легше підбирати бісеріни з окремих коробочок, ніж набирати з розсипу;

– запасна голка або тоненьке шило, що допоможе прочищати отвори в деяких бісеринках. Коли проводиться вишивання чеським бісером, даний додатковий інструмент навряд чи знадобиться.

Необхідно подбати і про збереження здоров’я умільці. Тому робоче місце повинно бути облаштовано хорошою лампою, що дасть достатню підсвітку.

Comments are closed.