Дивовижні візерунки на заготівлі для вишивання бісером сорочки чоловікові
01.11.2018
Вишивання чеським бісером: вибір професійних матеріалів
01.11.2018

Стильна вишиванка – це наряд на всі випадки життя. Вишивка бісером схеми сукні є дивним прикрасою, яке зробить будь-який одяг неповторною. Особливу цінність знаходять речі, на які схеми вишивок хрестиком сукні переносяться вручну. І тому знамениті дизайнери не обходять увагою такі вишукані декоративні деталі.

Щоб виготовити своїми руками одяг, гідну тижні високої моди в Парижі, потрібні хороші вишиванки-заготовки сукні. Саме такі матеріали представлені в каталозі виробника «Золота підкова». Орнаменти можуть бути скромними і елегантними, відповідними для ділового стилю. А для урочистих випадків підбираються складні і чудові авторські візерунки. Зацікавленим в чудовому результаті умільцям варто звернути увагу на заготовки бренду «МОСМАРА».

Підбір матеріалів для вишиванки-заготовки сукні

Нерідко декор потрібно зробити лише на невеликих ділянках одягу. При таких умовах можна навіть обійтися без покупки окремої схеми. Намисто просто нашиваються довільно, за бажанням автора. Або можна скопіювати сподобався малюнок. В цьому випадку ескіз акуратно перекладається на тканину, а на нього нашивається бісеринки.

А якщо є бажання створити більш складне і розкішну прикрасу, то схеми необхідні. Саме ці матеріали забезпечують професійне виконання роботи, охайність всього вироби. В принципі, графічні інструкції під вишивку бісером та хрестиком дуже схожі між собою. Ці матеріали можна вважати взаємозамінними.

Витончена вишивка бісером схеми сукні проводиться по зображенню, на якому колір кожної намистини визначає відповідна кольорова осередок. Найчастіше в клітинах вказують номери бісеринок або муліне потрібного кольору. Подібні схеми вишивок хрестиком сукні полегшують роботу майстрині з підбору необхідних намистин. Найпростіше декорувати вишиванки-заготовки сукні, на які нанесені візерунки.

Перетворення в чудовий декор схеми вишивок хрестиком або бісером сукні

Перед початківцями рукодільниця стоїть питання про основні способи кріплення бісерин. Такі прийоми досить легко освоїти. Наприклад, рекомендується навчитися користуватися такими видами швів:

– нерідко застосовується спосіб «вперед голку». Цей спосіб дає можливість одним стібком прикріпити одну намистину до полотна;

– найчастіше майстрині застосовують спосіб «назад голку», що по-іншому називається «рядковий» шов. У цьому випадку один стібок так само зміцнює одну бісерину. Перевагою даного способу є забезпечення гарної міцності;

– коли прикрашається одяг, що часто буде піддаватися пранні, бажано скористатися «рядковим» швом більшої жорсткості. Він характеризується тим, що ряд намистин закріплюється ще додатковим суцільним стібком;

– іноді вишивка бісером схеми сукні проводитися стебельчатим швом. Таким способом кріплення, як правило, обробляється одяг з щільної тканини (наприклад, з деніму). Особливість даної техніки – в прикріпленні на основу відразу двох намистин, після чого голка повертається для повторного пришивання останньої з них.

Коли переносяться на тканину схеми вишивок хрестиком сукні, то обов’язково потрібно підбирати всі матеріали, інструменти чудової якості. В першу чергу, високі вимоги ставляться до вибору бісеру. Необхідно переконатися в стійкості його забарвлення, точності калібрування. Кріплення намистин на вишукані вишиванки-заготовки сукні проводиться тонкими, але надійними по міцності нитками. Вони повинні відповідати за кольором основі.

Comments are closed.