Вишивка схеми сорочки: як створити стильну вишиванку
15.01.2017
Схеми вишивки рушників: корисні поради з вишивання
15.01.2017

Вишукано і стильно виглядає вишивка бісером. Схеми високої якості дозволяють легко і швидко створити оригінальна прикраса одягу, рушників. А неповторну родзинку інтер’єру надає вишивка картин, схеми яких можна сьогодні підібрати з багатющого асортименту. Завдяки таким допоміжних матеріалів як схеми для вишивання бісером умільці працюють без складнощів, і незабаром прекрасне художнє полотно готове до оформлення.

Як же надати виконаної вишивці досконалого вигляду? Найпростіший спосіб – звернутися в багетну майстерню. Однак є можливість виконати оформлення і в домашніх умовах. Для цього варто купити добротну раму. Адже даний елемент повинен підкреслити шикарність вишитого полотна, а дешеві рамочки можуть зіпсувати зовнішній вигляд.

Підготовка до оформлення вишитій картини

Підбір красивою і якісною рами можна вважати половиною справи по оформленню хоч великої картини, хоч маленької картинки. Решта пристосування для роботи з оформлення прості і недорогі:

– Двосторонній паперовий скотч;
– Канцелярський ніж.

Щоб всі дії виконувалися чисто і акуратно, потрібно підготувати відповідну робочу поверхню. Для цього найкраще використовувати великий і звільнений від зайвих предметів стіл. На нього викладають вишите полотно, на якому повинні бути досвідчене кордону натяжки. За цим прикидами робляться згини – виконати ці дії, як правило, легко, адже канва без праці згинається і зберігає помітні лінії.

Вишивка бісером, схеми для якої підбираються кожної майстринею з особливою ретельністю, найкраще виглядає в рамі без скла. Куплену рамку потрібно розібрати на елементи: багет і скло, паспарту і картон.

Чудовою грою відтінків, переливами кольорів привертає вишивка картин, схеми дозволяють створити неповторні шедеври. І рама повинна бути підібрана така, щоб не відволікати на себе увагу від зображення, а ненав’язливо підкреслювати його. Адже якщо вибір схеми для вишивання бісером є першим і вирішальним кроком зачаровує процесу рукоділля, то оформлення полотна – це завершальний і хвилюючий етап.

Як оформити картину за допомогою двостороннього скотча?

На початку роботи буде використовуватися картон і паспарту. Тому багет поки відкладається в сторону. Потрібно звернути увагу на співвідношення картону і фону вишивки:

– Якщо вишивка виконана на білому тлі, а колір картону темний, то роблять підкладку з білого паперу;
– Якщо колір канви темний, а картон світлий, то для підкладки вибирають папір в тон канви.

Прийшов час застосувати двосторонній скотч. Спочатку проклеюють весь периметр виворітного частини паспарту по краях вирізаного вікна. Натяжку картини починають з прикріплення одного боку. Для цього відклеюється одна захисна смужка двостороннього скотча і акуратно приклеюється край одного боку полотна. Таким же способом кріпиться і протилежний край вироби, при цьому тканина потрібно гарненько натягувати. Аналогічно виконується і приклеювання бічних сторін вишивки – з ретельної натяжкою і максимальної акуратністю.

Вишивка картин, схеми яких обрані для оригінального декорування інтер’єру, виглядає чудово, якщо вийшло зробити бездоганно рівну натяжку при оформленні. Бажано реалізувати приклеювання з першого разу, так як при відривання для повторної спроби можна деформувати полотно. Якщо все вийшло, вишивка бісером, схеми якої виконала рукодільниця, вставляється в багетну раму. Залишається лише вкласти картон і закріпити. І можна вибирати нові схеми для вишивання бісером – приступати до створення наступного шедевра!

Comments are closed.