Значення і символи весільних рушників
15.01.2017
Види бісеру, вишивка картин, рушників, одягу
15.01.2017

Як перевірити якість бісеру?

Вишивання бісером приносить майстрам багато радості від створення неповторних виробів. Якщо є бажання виконати витончена прикраса одягу бісером, схема надійного українського виробника «Золота Підкова» допоможе зробити цю роботу швидко і якісно. Купити схеми для вишивання бісером значить полегшити копітку роботу умільці. До першосортним заготівлях для вишивки варто підбирати і бісер найкращої якості.

Цей матеріал буває різних форм і відтінків. Не всі його види однаково стійкі до зовнішніх факторів. Якщо прикрасити блузки жіночі або заготовки для вишиванок дитячі бісером низької якості, то вироби недовго будуть радувати новизною і красою. В процесі носіння та догляду бісеринки потьмяніють, втратять насиченість відтінків. На стан покриття і кольору бісеру впливає тертя, застосування пральних порошків, висока або низька температура. Щоб купити якісний і довговічний матеріал, потрібно уважно його вибирати.

Правила вдалої покупки

Є нескладні практичні поради, як перевіряти бісеринки, щоб готові блузки дитячі або вишивка бісером на плаття виглядали чудово довгий час. Приділіть увагу підбору матеріалу, і вишивання бісером завжди буде приносити лише позитивні емоції! Правила визначення відмінних бісерин:

1.Переконайтеся, що покриття намистин досить стійке. Для цього можна інтенсивно потерти бісеринку кінчиками пальців. Якщо на шкірі залишаться сліди фарби або шматочки покриття відокремляться від поверхні намистинки, то такий матеріал можна використовувати для декорування одягу бісером. Схема і робота майстрині можуть бути найкращими, але через низькоякісні бісерин виріб незабаром прийде в непридатність. До речі, купити схеми для вишивання бісером найкраще від відомого виробника заготовок (такого, як фірма «Золота Підкова»).

004-2-embroidery-beads-how-to-check-the-quality-of-the-beads2.Перевірте калібрування. Обов’язкова умова – бісеринки в одній упаковці повинні бути точно відкалібровані. Це означає, що для всіх намистин дотримується однаковий розмір. Такий матеріал дозволить виготовити акуратну, витончену обробку. Ним прекрасно розшивати ексклюзивні візерунки з бісеру, схеми яких можна вибрати будь-якої тематики та для будь-якого рівня майстерності.

3.Уточніте інформацію про виробника. Досвідчені вишивальниці радять купувати бісер японських або чеських компаній. Якщо продавець впевнений в якості матеріалу і зацікавлений в залученні покупців, то з готовністю запропонує перевірити стійкість бісеринок. Наприклад, в деяких магазинах демонструють стабільність покриття, потерши намистинки щіточкою або пилкою для нігтів.

Перевірка в домашніх умовах

Якщо куплений матеріал, все ж викликає сумніви щодо якісність, бажано перевірити його, перш ніж починати вишивання бісером. Для цього проводять прості тести:

– Поміщають намистинки в воду на 30 хвилин. Вийнявши бісер з води, викладають на клапоть білого кольору. Якщо на тканині не залишається слідів фарби і фрагментів покриття, то матеріал можна використовувати для вишивання одягу бісером. Схема допоможе виготовити вишукане виріб легко і приємно. До того ж, буде повна впевненість, що прикрашені вишивкою сукні, блузки, сорочки або картини з бісеру не втратять привабливості багато років;
– Кілька бісерин залишають на 7-10 днів в місці під впливом прямих сонячних променів. Після відведеного часу порівнюють колір цих намистин з тими, що не лежали на сонці. Якісний бісер повинен зберегти первісний відтінок.

Якщо купити схеми для вишивання бісером чудової якості і відмінний бісер, можна з легкістю створювати чудові шедеври!

Comments are closed.