Вишивання бісером – як робити вишивку
15.01.2017
Підбір матеріалу для вишивки бісером великих картин
06.02.2017

Вишивка бісером: успішні починання

Вишивання бісером – майстерний вид рукоділля, традиції якого складалися не одне століття. І сьогодні вироби, розшиті вишуканими візерунками, залучають розкішним видом. Вишитий одяг, як і елементи оформлення інтер’єру, дуже стильно і виразно підкреслюють індивідуальність своїх власників.

Для бажаючих навчитися тонкому ремеслу є багато можливостей розкрити талант. Дуже допомагають в цій справі схеми вишивки або заготовки для вишивки. Головне, щоб ці матеріали відрізнялися чудовою якістю. Ось чому досвідчені майстри довіряють торговій марці «Золота Підкова» (м.Тернопіль) – якість цієї продукції бездоганне. А практичні поради допоможуть впевнено приступити до захоплюючого процесу декорування заготовки для вишивки бісером.

Насамперед – вибір схеми

Найпершу вишивку бісером, схему якої бажаєте купити, потрібно вибирати до душі і за рівнем майстерності. Якщо зображення дуже подобається, то і робота йде на лад, і результат досягається швидше і легше. Для початку рекомендують розшити маленьку картинку з невеликим набором необхідних відтінків бісеру. Це допоможе відпрацювати техніку, щоб в подальшому без складнощів прикрашати серйозніші вироби. До речі, такий мінімалізм – маленькі вишивки – робить інтер’єр спалень, кухонь, прихожих дуже затишним і в той же час стильним.

Вишивання бісером є популярним хобі, адже дозволяє створювати неповторні шедеври рукотворного мистецтва. Можна оригінально декорувати дитячі блузки та сукні, жіночі блузи і сукні, чоловічі сорочки. Чудово виглядають святкові рушники – до Великодня, до церемоній одруження і вінчання.

Схеми вишивки бісером схожі на схеми вишивки хрестом. Особливості цих матеріалів:

– Зображення розбите на квадратики;
– Кожен кольоровий квадрат відповідає бісеріне конкретного кольору;
– Є вказівка ​​номерів застосовуваних відтінків бісерин, що спрощує підбір необхідного матеріалу.

Схемы вышивки бисером похожи на схемы вышивки крестомЗаготовки для вишивки фірми «Золота Підкова» – це високоякісні основи для створення бездоганних виробів. Вони відрізняються:

– Чудовими тканинами;
– Чіткістю малюнків і схематичних інструкцій;
– Широким вибором орнаментів;
– Оптимальним поєднанням якості і ціни.

Бісер, нитки, голки: готуємо арсенал успішної рукодільниці

На нашому ринку представлений бісер виробництва таких країн:

– Японія;
– Чехія
– Китай.

Японський варіант хороший, але дорогий і зустрічається у продажу не так часто. Китайські пропозиції досвідчені майстрині не рекомендують для якісної роботи: і вишивати ним складно, і колір втрачає з часом.

А ось вишивання бісером чеських виробників приносить задоволення, дозволяє виконати ексклюзивні вироби. Все бісеріни в рамках обраної серії відмінно відкалібровані – єдині за розміром і формою. Такий матеріал довговічний, з роками не втратить первісної свіжості і блиску. Схеми вишивки містять чіткі вказівки, які відтінки потрібні.

Уважного підходу вимагає вибір ниток. Рекомендують використовувати бавовняні або шовкові. Можна застосовувати і зроблені з поліестеру, за відгуками, вони не так скручуються в процесі вишивання. До світлої основі заготовки для вишивки колір нитки підбирають білий або бежевий, а до темної – відповідного темного відтінку.

Для роботи з бісером потрібні спеціальні голки. Вони відрізняються дуже гострим кінчиком і маленьким діаметром. Вушко виготовлено по ширині голки, щоб вільно проходити крізь отвори бісерин. Такі голки дуже тендітні, тому бажано відразу придбати упаковку.

Бажаємо Вам успіхів і натхнення на створення шедеврів рукоділля!

Comments are closed.