Які вибрати пяльци Q-Snap в магазині для вишивання бісером
01.11.2018
Вибираємо хороший набір для вишивки бісером (схеми з мережками)
01.11.2018

Подарунки ручної роботи завжди цінуються найбільше. Для багатьох любителів народних ремесел вишивка бісером картини (повна) великих розмірів є цікаве хобі. Це дає можливість зробити вироби, які порадують і вразять близьких людей.

Мало того, картинки з бісеру (схеми, що підбирають для вишивання в подарунок) часто мають ще й символічний сенс. Досвідчені майстрині багато знають про прикмети вишивки. Саме закладене в малюнок додаткове значення нерідко стає вирішальним при підборі картини з бісеру, схеми допомагають створити неповторний і корисний декор. Користь такого подарунка полягає в тому, що він привертає благополуччя, добро, багатство, удачу в будинок.

Прикмети вишивальниць по картинках з бісеру (схеми)

Прекрасні схеми вишитих картин від виробника «Золота Підкова» дають широкі можливості розкрити талант рукодільниці. З цими заготовками легко працювати. З багатого асортименту можна вибрати саме той сюжет, який відмінно підійде для виготовлення подарунка.

Заготовки для вишивки бренду «МосМара» – якісні основи оригінальних картин. Тематика творів різноманітна. Так що кожна рукодільниця без складнощів підбере ідеальний варіант для красивої роботи.

Дізнавшись про прикмети вишивальниць, багато умільці бажають перевірити їх правдивість. Наприклад, яка вишивка бісером картини (повна) великих розмірів допоможе вирішити питання житла? Виявляється, є такий сюжет, що виконує бажання з придбання квартири, дачі або будинку. З цією метою декоруються картинки з бісеру, схеми яких зображують якийсь будиночок. Це може бути як казкова хатинка на узліссі, так і розкішний палац.

А ось символічні і при цьому дуже красиві картини з бісеру, схеми яких залучають любов і допомагають вдалому заміжжя:

– зображення червоних маків або квітучих полів (це притягує «чоловічу силу»);

– вишивки пар птахів або тварин. Наприклад, зображуються лелеки або дикі качки. Вважають, що такі полотна прискорюють пошуки другої половинки. Дуже хорошою прикметою вважається зображення пари вовків, це зміцнює добробут сім’ї;

– пишні півонії (наближають зустріч з коханою людиною). За фен-шую, ці квіти є символом радості, а також гарячої пристрасті і любові. Така картина підходить для будинку молодят. Але вишиті півонії небажані, коли в родині з’являються діти. Такі квіти підвищують ризик подружніх зрад.

Картини з бісеру: схеми з відомою символікою

Серед вишивальних прийме є одна – найзнаменитіша. На цій картинці зображені три янголятка, вона створена виробником Dimensions. Назва такого ескізу «Майже ідеальний». Його рекомендують виконувати жінкам, які бажають завагітніти. За відгуками, в 99% випадків збувається прикмета.

Вишивка бісером картини – повна – великих розмірів часто містить малюнок, що сприяє зміцненню здоров’я. З цією метою вишивають журавлів. Найкраще зображати пару птахів поруч з деревом або соснової гілкою. Також виготовляються картинки з бісеру, схеми яких містять малюнки персикових дерев.

Серед вишивальних прийме є і такі, що сприяють веденню бізнесу. Так, виробляються картини з бісеру, схеми яких мають зображення парусника. Цей малюнок привертає ділову удачу.

Судно повинне виглядати надійно і красиво. Як правило, вишивають добротні дерев’яні кораблі під пишними вітрилами. Важливо ще й правильно розташувати картину в інтер’єрі: носова частина вишитого бісером парусника повинна бути звернена всередину будинку.

Comments are closed.