Вишивання бісером: як облаштувати робоче місце рукодільниці
15.01.2017
Сорочка для вишивання: як підібрати ідеальний фасон
15.01.2017
Вишивання бісером: як облаштувати робоче місце рукодільниці
15.01.2017
Сорочка для вишивання: як підібрати ідеальний фасон
15.01.2017

Заготовки під вишивку – схеми бісером

Вишита сорочка – це обов’язковий елемент гардероба і дорослих, і дітей. Не піддається примхам моди українська вишивка, схеми якої допоможуть витончено прикрасити як повсякденний, так і святковий одяг. Рукоділля вимагає від майстрині часу і праці, заготовки для вишиванок перетворюються в ексклюзивні, розкішні вироби.

Всі бажають, щоб вишиванка, схеми вишивки якої привертають увагу рукодільниць, довго не втрачала своєї краси. Для речей, прикрашених бісером або розшитих візерунками хрестиком, потрібен особливий догляд. Швидко і з легкістю умеліци декорують заготовки під вишивку торгової марку «Золота Підкова». Готові вироби довго будуть радувати своїх власників, якщо правильно доглядати за ними.

Вдале прання

Сучасна побутова техніка відрізняється різноманітністю функцій, які значно полегшують домашнє господарство. І все ж вишиванки потрібно прати не в машині, а вручну. Адже навіть при дбайливому режимі не виключені ушкодження делікатних виробів. Якщо все-таки прийнято рішення випрати вишиванку в машинці, то потрібно використовувати спеціальний захисний мішок і встановити температуру води не вище 30 градусів. При цьому слід відключити автоматичний віджимання.

Ось ще правила прання вишитого одягу:

1 Чи не застосовувати тривалий замочування перед пранням.
2 При ручному пранні використовувати ледь теплу воду, ні в якому разі не гарячу.
3 Відмовитися від засобу для виведення плям або відбілювача. Ці агресивні миючі засоби можуть зовсім зіпсувати вишитий виріб. Фірмові заготовки для вишиванок виробляються з якісних тканин. Добре і довго носиться вишиванка, схеми вишивки якої надані виробником «Золота підкова». Однак для догляду за сорочками все ж краще застосовувати делікатний гель для прання або звичайне мило.010-2-blanks-for-vyshivanok-how-to-care-for-an-embroidered-shirt
4 Якщо вишиті блузки, основою яких були якісні заготовки під вишивку, сильно забруднилися, то можна їх замочити на 15 хвилин в слабкому розчині кухонної солі. Потім потрібно випрати в теплій воді з милом.
5 Ретельно полоскати одяг. Для цього використовують прохолодну воду. Якщо виріб не буде достатньо прополоскати, то на ньому можуть залишитися сліди миючого засобу. Це веде до деформування тканини і появи складних плям.

Віджимання і прасування

Щоб вишита сорочка довгий час виглядала, як нова, після прання її не можна викручувати. Подібні дії можуть зашкодити нитки, привести до порушення цілісності візерунка і зіпсувати вигляд всього вироби. Шовкові і шифонові блузи після полоскання потрібно відразу повісити на плічки, щоб стікала вода. Вироби з бавовни або льону слід розкласти на щільному рушник, яке згорнути в рулон. Потім розгорнути, струснути сорочку і сушити на плічках.

Є певні правила, як прасувати сорочки (декоровані заготовки для вишиванок):

– Не використовувати максимальний розігрів праски;
– Поверх блузки бажано простелити марлю або тонку білу тканину;
– Прасувати з виворітного боку виробу;
– Праска рухати уздовж ниток полотна;
– Вигладжену блузку не вішати відразу в шафу, залишити на деякий час вільно повисіти на плічках.

Чудова вишиванка, схеми вишивки для якої створюють талановиті художники, може служити дуже довго. Для цього варто вибрати заготовки під вишивку найкращої якості від перевіреного виробника «Золота підкова». Рукодільниця будь-якого рівня майстерності зможе ідеально прикрасити сорочку. А коли буде готове вишукане виріб, потрібно правильно за ним доглядати. Вишитий одяг – це завжди модно, стильно, ексклюзивно!

Comments are closed.