Чудові ікони бісером: які схеми купити
01.11.2018
Схема для повної вишивки бісером: правильний підбір матеріалів
01.11.2018

Сучасні дизайнери одягу не перестають дивувати фантастичними новинками з використанням етнічних мотивів. У каталогах можна розглянути заготовки сорочок бісером стильних фасонів. Їх виробляють з натуральних або синтетичних матеріалів, експериментуючи з кольорами і відтінками. Досить купити сорочку під вишивку хорошої якості – і можна отримати елегантний предмет гардероба. Блузка, прикрашена чудернацькими орнаментами, стане в нагоді для урочистих випадків. Доступно також купити заготовку під вишивку, яка добре підійде під діловий або повсякденний стиль.

Найвибагливішим покупцям є, що вибрати серед ексклюзивних пропозицій заготовок торгової марки «Золота підкова». Адже і не тільки одяг неповторно фарбує вишивка. Це чудова ідея для декору інтер’єру. Заготовки бренду «МОСМАРА» зручні в роботі, дають можливість підкреслити вишуканий стиль вашого будинку.

Яку вибрати і купити заготовку під вишивку

Декорувати візерунками жіночі блузи можна на основний тканини або на окремих вставках, які після виконання нашиваються поверх основи. Перевагою другого варіанта є менша вартість. А недолік в тому, що така робота виглядає не так витончено.

У продажу можна побачити вишиванки, прикрашені вручну або машинним способом. Загальновизнано, що ручна робота більш благородна, і цінуються такі вироби високо. Однак сучасна машинна вишивка також виглядає гідно.

Заготовки сорочок бісером розрізняють за видами крою. Це може бути як оригінальний, так і традиційний фасон. Є можливість купити сорочку під вишивку:

– туніку;

– блузу з плечовими вставками;

– блузу з кокеткою;

– сорочку зі суцільно кроенная рукавами.

Майстриня може купити заготовку під вишивку, яка скроєна з цілого полотнища. Є варіанти з «підточки до стану». У будь-якому випадку вишиванка повинна бути досить вільним, не заважати руху.

Різноманітність візерунків на заготовках сорочок бісером

Щоб створити модні вишиванки, художникам і дизайнерам не обов’язково використовувати виключно традиційні орнаменти. Однак саме вони часто стають основою оригінальної авторської ідеї.

Етнічні мотиви мають символічне значення. Правда, більшість знань і правил вже забуто. Але є деякі елементи орнаментів, що до сих пір таять в собі сакральний зміст. Ось приклади таких деталей:

– хвилі або зубці;

– квадрати або діагональні лінії;

– пружки або прямі хрести;

– суцвіття або окремі квіти.

Традиційно вважається, що орнаменти на сорочках для молодих дівчат вишиваються яскравими і насиченими кольорами. А з віком жінки відмовляються від такої соковитої палітри. Однак сьогодні такі правила дотримуються рідко. І не тільки візерунки, а й самі заготовки сорочок бісером вражають незвичайністю кольорової палітри.

Найбільшою популярністю користуються орнаменти, виконані бісерінкамі. Багато умільці люблять також експериментувати з паєтками або стеклярусом. Як правило, майстрині вважають за краще купити сорочку під вишивку з прикрасою коміра, пазухи, рукавів, Подолу.

Зараз трохи призабуте техніка декорування жіночих блуз гладдю. Але ж і такі візерунки виглядають розкішно. Сучасні виробники виробляють матеріали в багатому асортименті, на будь-який стиль і смак. Так що кожна майстриня може підібрати і без складнощів купити заготовку під вишивку. Це стане прекрасною основою для повсякденного або святкового предмета гардероба.

Насолоджуйтесь творчістю і красою своїх творів!

Comments are closed.