Вишивання бісером сукні для нареченої – витончене досконалість
01.11.2018
Вишивка хрестиком і бісером сорочки: жіночі схеми – яскраві і виразні
01.11.2018

Ні з чим не зрівняються в красі майстерно розшиті жіночі сукні бісером, схеми захоплюють чарівними малюнками. Прикрашена бісером одяг вже багато століть є символом витонченості і жіночності. Високоякісні заготовки під вишивку бісером сукні дозволяють швидко створити витончений наряд. Саме такі матеріали випускаються під брендом «Золота підкова».

Досвідченим майстрам відомо, що успіх роботи залежить від всіх складових творчого процесу. Тому покупка заготовки для вишивання плаття – приємне початок прекрасного справи по виготовленню неймовірно привабливою одягу. Радує і сама можливість творити – для себе, в подарунок або на продаж. І не тільки одяг можна прикрашати бісером. За допомогою меленьких намистин з’являється можливість ексклюзивно доповнити інтер’єр. Сучасні виробники заготовок вишитих картин надають широкий асортимент цих матеріалів. Пропозиції торгової марки «МОСМАРА» відрізняються чудовою якістю.

Як вибрати бісер і нитки під заготовки для вишивання плаття

Копіткі праці з декорування одягу тільки тоді дають чудові результати, коли вибирається бісер бездоганної якості. Цим визначається не тільки краса виготовленого вбрання, але і його довговічність. Так що перед тим, як будуть прикрашатися жіночі сукні бісером (схеми), рекомендується перевірити намистини:

– кілька різнокольорових намистин замочити у воді на тридцять хвилин. Після цього їх потрібно розкласти на білій серветці з тканини. Таким способом можна протестувати, чи добре утримується фарба на бісерин при пранні декорованого заготовки під вишивку бісером сукні;

– пару десятків бісеринок різних кольорів витримати на сонці до двох тижнів. Це дасть можливість дізнатися, чи не буде вигоряти прикраса заготовки для вишивання плаття.

Обов’язково потрібно підібрати міцні нитки. Даний матеріал повинен бути тонким, а по відтінку відповідати основі вироби. Як правило, намистинки прикріплюють нитками з бавовни, льону з домішкою лавсану. Також користується популярністю мононить (волосінь).

Варто скористатися порадою з практики досвідчених майстрів: перша і остання бісерина кожного ряду повинна бути пришита подвійними стежками. Крім цього, важливо забезпечити рівномірність – щоб Бусинка провисали, але і не тіснилися на полотні. Роботу з таким видом рукоділля здійснюють спеціальними бісерними голками.

Способи декорування жіночих суконь бісером: схеми в майстерною обробці

Перед початком роботи рекомендується правильно облаштувати робоче місце вишивальниці. Воно повинно бути добре освітлене. Потрібен зручний стілець або крісло, щоб навантаження на спину була мінімальною.

Жіночі сукні бісером (схеми, що сподобалися умільці) зазвичай розшивають із застосуванням таких технік:

  1. Найбільш популярний шов називається «вперед голку». Нанесення стібків для заготовки під вишивку бісером сукні виконують як пунктирні лінії. Тобто, між бісерінамі залишають проміжки. На лицьовій стороні полотна довжина кожного стібка дорівнює розміру однієї намистини, а на вивороті стібки виходять коротше.
  2. Дуже частина умільці прикрашають заготовки для вишивання плаття за допомогою шва під назвою «монастирський». Його виконують, як половинку хрестика, – нитку проводять діагонально з нижнього куточка клітинки канви в верхній. На вивороті виходять стежки по вертикалі.
  3. Іноді майстри віддають перевагу «стебельчатого» шву. На голку надягають пару бісерин, виводять на виворіт голку за останнім елементом. Потім знову вводять між намистинами, пронизуючи другу з них, відразу набирають наступну.

Comments are closed.